102450
 

Подаруй урок аргентинського танго для двох!

Знайомство з пристрасним аргентинським танцем — танго. Можливе відвідування заняття з партнером або без нього. Індивідуальний урок триває 60 хвилин. За цей час пара зможе опанувати основні кроки й виконати міні-композицію під музику. На тренування необхідно взяти із собою змінний одяг та взуття.

 
детальніше...
2 люд. 60 хвилин Використати до 31.12.2018
350 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 277 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.12.2018

Урок аргентинського танго — що це?

Навчання найпристрастнішому з танців, де головне — не техніка, а емоції партнерів. Танго з'явилося в далекій Аргентині, а сьогодні його танцюють у всьому світі. Цей стиль відрізняється чітким ритмом і можливістю імпровізувати, слідуючи своїм почуттям. Заняття проходить в індивідуальному форматі.

Як все відбувається?

Щасливчик разом із партнером вирушить до студії танцю «ЛЕ Шкробтак». Урок почнеться з розминки для розігріву м'язів і продовжиться вивченням основних кроків. До кінця заняття тривалістю 60 хвилин Щасливчик зможе виконати невелику зв'язку під музику. Заняття передбачає також знайомство з культурою та історією танго для занурення в атмосферу танцю. На урок із собою необхідно взяти зручний одяг та змінне взуття.

Підходить одному або парі

Щасливчик може вирушити на заняття сам або з партнером. У випадку, якщо він буде один, адміністратор підбере тренера протилежної статі для більш ефективного вивчення основ танго.

Не вимагає підготовки

Для відвідування уроку танго не обов'язково володіти якими-небудь танцювальними навичками. Він буде цікавим як новачкам, так і досвідченим танцюристам: перші зможуть познайомитися з танго та вивчити базові кроки, а другі — відпрацювати незвичайні елементи.

Теплий душ після заняття

Після уроку Щасливчик зможе освіжитися в теплій воді. Приладдя для душу необхідно взяти з собою.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
ЛЕ Шкробтак - Школа танцю
м. Університет, вул. Свободи,12/16 Показати на мапі

4 відгуки

14 лютого 2018
Подарили коллеги по моей просьбе, так как без причины мужа на танцы не уговорить, а так - не отвертишься. В итоге понравилось и мне, и ему. Аргентинское танго позволяет открыть для себя человека совершенно с новой стороны и развития в черте определенные новые навыки. Такое впечатление отлично подойдёт как для только познакомимся пары, так и для тех, у кого отношения длятся уже много лет.

А
Андрей
29 грудня 2017
Вкратце:) Ходил с женой. Занятие проводил Юрий Шкробтак (СПАСИБО!!!). Час пролетел моментально. Впечатлений масса. Хотим еще!!!

А
Алина
29 жовтня 2017
Ходили с парнем, всё отлично) Уйма эмоций и очень полезной информации о технике танца. Спасибо большое)

В
Валерия
16 лютого 2017
Ходили с мужем на занятие танго - остались под впечатлением. Конечно, великих танцоров из нас не вышло, но зато посмеялись и чему-то, как ни крути, научились. Мужу тоже понравилось, хотя идти особо не хотел. Правду говорят, что там важна атмосфера - а ее мы почувствовали!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень