21666
 

Подаруй урок дайвінгу для двох!

Підводне занурення з аквалангом для двох любителів активного відпочинку! Їм належить навчитися основам дайвінгу з нуля: дізнатися про екіпірування, техніку дихання, основних жестах під водою. Всі ці «ази» досвідчений інструктор пояснить парі в індивідуальному порядку. Він допоможе кожному підібрати все необхідне спорядження: акваланги, гідрокостюми, маски та ласти. Після чого заняття з «суші» перенесеться під воду. Спільне занурення відбудеться в басейні з оптимальною глибиною до 3,5 метра! детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 28.02.2019
2 людини
90 хвилин
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 8 років
Використати до 28.02.2019

Уроки дайвінгу для двох — що?

Унікальна можливість пізнати основи дайвінгу, який являє собою мистецтво підводного занурення за допомогою акваланга. Це спеціальне спорядження, яке дозволяє тривалий час залишатися на глибині. Персональний інструктор допоможе підібрати необхідне екіпірування, навчить теоретичним основам дайвінгу й допоможе здійснити занурення під воду. Урок проводиться у просторому басейні на глибині 3,5 м.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять до елітного дайвінг-клубу Divers на урок до досвідченого тренера. Він прочитає інструктаж з техніки безпеки, а також допоможе в підборі спеціального спорядження. Після базової теоретичної підготовки Щасливчики відпрацьовуватимуть отримані навички в басейні на глибині 3,5 м. Це займе близько 30-40 хвилин. Поруч постійно знаходитиметься інструктор.

Глибокий і просторий басейн

Підводне занурення проводиться в басейні довжиною 25 м та глибиною 3,5 м. Такі розміри покликані імітувати умови природного середовища. В басейні постійно підтримується комфортна для людини температура. Дно й стіни, замість традиційного білого кахлю, прикрашають химерні мозаїчні орнаменти. Це зробить підводне занурення більш барвистим.

Цікаві навички

Урок дайвінгу — це не тільки можливість розширити горизонти власних навичок, але й унікальний шанс відчути на собі всі принади підводного занурення. Одним із найцікавіших моментів заняття є ознайомлення з «мовою» підводних жестів. З їх допомогою дайвери-професіонали спілкуються під водою.

Видається необхідне екіпірування

У персональному порядку підбирається спеціальне спорядження. Крім акваланга, видаються гідрокостюми, маски й дві пари ласт. Інструктор коротко розповість про особливості їх експлуатації.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Divers - Дайвінг клуб
вул. Ботанічна (Клочківська), 43/47 Показати на мапі

34 відгуків

19 березня 2018
На работе подарили сертификат. Решил попробовать нырнуть с аквалангом. Саша и Гоша - приятные, адекватные и позитивные ребята. Все прошло легко и ровно. Все доступно рассказали и показали. Под водой наверное почти час. В целом очень необычный и приятный опыт. Рекомендую.

А
Андрей
6 лютого 2018
Всё было очень круто. Впечатление подарила крестная мама ребенка. По началу сын немного переживал, но потом не могли вытащить из воды))) Получили море удовольствия!!!

Д
Дмитрий
10 липня 2017
Незабываемое впечатление! :) Огромное спасибо Бодо и клубу Волна. Подарили нам с женой друзья подарок на день рождение, и попали в самую точку, тк давно хотели дайвинг погружение. Инструктор все рассказал, показал, погружение длилось немного больше заявленного времени, за что еще раз спасибо инструктору. Рассказал все премудрости дайвинга, и уже есть желание повторить! :) Рекомендуем!)

4 лютого 2017
Получил в подарок данный курс от супруги. Очень понравилось совмещение теоретический занятий о много-много практики. Отдельно хотел бы сказать спасибо тренеру Александру.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень