21666
 

Подаруй урок дайвінгу для двох!

Підводне занурення з аквалангом для двох любителів активного відпочинку! Їм належить навчитися основам дайвінгу з нуля: дізнатися про екіпірування, техніку дихання, основних жестах під водою. Всі ці «ази» досвідчений інструктор пояснить парі в індивідуальному порядку. Він допоможе кожному підібрати все необхідне спорядження: акваланги, гідрокостюми, маски та ласти. Після чого заняття з «суші» перенесеться під воду. Спільне занурення відбудеться в басейні з оптимальною глибиною до 3,5 метра! детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 30.04.2018
2 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 153 раз
2 людини
90 хвилин
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 8 років
Використати до 30.04.2018

Уроки дайвінгу для двох — що?

Унікальна можливість пізнати основи дайвінгу, який являє собою мистецтво підводного занурення за допомогою акваланга. Це спеціальне спорядження, яке дозволяє тривалий час залишатися на глибині. Персональний інструктор допоможе підібрати необхідне екіпірування, навчить теоретичним основам дайвінгу й допоможе здійснити занурення під воду. Урок проводиться у просторому басейні на глибині 3,5 м.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять до елітного аква-фітнес клубу «Хвиля» на урок до досвідченого тренера. Він прочитає інструктаж з техніки безпеки, а також допоможе в підборі спеціального спорядження. Після базової теоретичної підготовки Щасливчики відпрацьовуватимуть отримані навички в басейні на глибині 3,5 м. Це займе близько 30-40 хвилин. Поруч постійно знаходитиметься інструктор.

Глибокий і просторий басейн

Підводне занурення проводиться в басейні довжиною 25 м та глибиною 3,5 м. Такі розміри покликані імітувати умови природного середовища. В басейні постійно підтримується комфортна для людини температура. Дно й стіни, замість традиційного білого кахлю, прикрашають химерні мозаїчні орнаменти. Це зробить підводне занурення більш барвистим.

Цікаві навички

Урок дайвінгу — це не тільки можливість розширити горизонти власних навичок, але й унікальний шанс відчути на собі всі принади підводного занурення. Одним із найцікавіших моментів заняття є ознайомлення з «мовою» підводних жестів. З їх допомогою дайвери-професіонали спілкуються під водою.

Видається необхідне екіпірування

У персональному порядку підбирається спеціальне спорядження. Крім акваланга, видаються гідрокостюми, маски й дві пари ласт. Інструктор коротко розповість про особливості їх експлуатації.

Місце проведення враження:

Divers - Дайвінг клуб
вул. Астрономічна, 7а Показати на мапі

24 відгуків реальних людей

Д
Дмитрий
10 липня 2017
Незабываемое впечатление! :) Огромное спасибо Бодо и клубу Волна. Подарили нам с женой друзья подарок на день рождение, и попали в самую точку, тк давно хотели дайвинг погружение. Инструктор все рассказал, показал, погружение длилось немного больше заявленного времени, за что еще раз спасибо инструктору. Рассказал все премудрости дайвинга, и уже есть желание повторить! :) Рекомендуем!)

29 серпня 2016
Спасибо инструктору Георгию за первое погружение с аквалангом. В ходе инструктажа из-за моих опасений по поводу продувки выработали два плана: полноценный урок на глубине или, если будут проблемы, то мелководье, но всё пошло удачно и провели всё время на глубине. Берите с собой гопро, тогда инстуктора вас заснимет под водой :-)

В
Виталина и Сергей
24 вересня 2015
Спасибо Бодо и клубу Волна за такой чудестный день! Мы долго собирались и наконец дошли на урок дайвинга, и не пожалели, все прошло просто отлично! Бассейн был глубокий, но не как морское дно, так что погружаться в первый раз было совсем не страшно. Теперь мы хорошо подготовлены к будущей поездке на курорт:-)

К
КаRina
15 вересня 2015
Что больше всего понравилось? Само первое погружение, когда и страшно и захватывающе одновременно. Как отнеслись к идее подарка-впечатления? Мне кажется это очень хорошая идея. Например сама я бы никогда не решилась попробовать дайвинг. А теперь знаю что это здорово и не так сложно как кажется по телевизору.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень