21664
 

Подаруй урок дайвінгу!

Занурення під воду з аквалангом в «закритій» воді — 25-метровому басейні! Для незвичайного досвіду підберуть все необхідне екіпірування, гідрокостюм, маску й ласти. А тренер працюватиме зі своїм гостем індивідуально. Він познайомить із технікою занурення дайверів та мовою підводного спілкування. Теоретичні навички можна буде відпрацювати безпосередньо під водою — на глибині 3,5 метрів! детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.05.2018
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 550 раз
1 людина
90 хвилин
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 8 років
Використати до 31.05.2018

Урок дайвінгу — що це?

Захоплююча можливість познайомитися із тонкощами мистецтва підводного занурення за допомогою акваланга. Він являє собою спеціальне спорядження, що дозволяє перебувати під водою тривалий час й опускатися на велику глибину. Заняття проводить інструктор в індивідуальному порядку. Занурення відбуватиметься в просторому басейні на глибині 3,5 м.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до престижного аква-фітнес клубу «Хвиля», де на нього чекатиме персональний тренер. Він проведе попередній інструктаж з техніцки безпеки й допоможе підібрати необхідне спорядження. Після короткого знайомства з особливостями екіпірування досвідчений наставник навчить Щасливчика візуальним підводним знакам і розповість, як вести себе у форс-мажорних ситуаціях. Після вони спустяться в басейн на певну глибину й відпрацьовуватимуть навички занурення близько півгодини.

Просторий басейн глибиною до 3,5 м

Занурення проходитиме у величезному басейні довжиною 25 м. Його максимальна глибина досягає 3,5 м. Просторі розміри допоможуть відтворити умови природного середовища. У басейні завжди підтримується комфортна температура. Дно й стіни вимощені вигадливими мозаїчними візерунками, що зробить перебування під водою більш цікавим.

Новий цікавий досвід

Надається унікальна можливість не тільки познайомитися з мистецтвом дайвінгу, але й особисто випробувати професійне спорядження в дії. Одною з переваг такого заняття є можливість навчитися говорити «мовою дайверів», яка складається з певних жестів. Це актуально не лише для тих, хто побажає займатися дайвінгом далі, але й корисно для розширення кругозору.

Усе включено

Спеціальне екіпірування підбирається в індивідуальному порядку. Повний комплект складається з гідрокостюма, маски й пари ласт. Тренер також познайомить із особливостями використання цього спорядження.

Місце проведення враження:

Divers - Дайвінг клуб
вул. Астрономічна, 7а Показати на мапі

24 відгуків реальних людей

Д
Дмитрий
10 липня 2017
Незабываемое впечатление! :) Огромное спасибо Бодо и клубу Волна. Подарили нам с женой друзья подарок на день рождение, и попали в самую точку, тк давно хотели дайвинг погружение. Инструктор все рассказал, показал, погружение длилось немного больше заявленного времени, за что еще раз спасибо инструктору. Рассказал все премудрости дайвинга, и уже есть желание повторить! :) Рекомендуем!)

29 серпня 2016
Спасибо инструктору Георгию за первое погружение с аквалангом. В ходе инструктажа из-за моих опасений по поводу продувки выработали два плана: полноценный урок на глубине или, если будут проблемы, то мелководье, но всё пошло удачно и провели всё время на глубине. Берите с собой гопро, тогда инстуктора вас заснимет под водой :-)

В
Виталина и Сергей
24 вересня 2015
Спасибо Бодо и клубу Волна за такой чудестный день! Мы долго собирались и наконец дошли на урок дайвинга, и не пожалели, все прошло просто отлично! Бассейн был глубокий, но не как морское дно, так что погружаться в первый раз было совсем не страшно. Теперь мы хорошо подготовлены к будущей поездке на курорт:-)

К
КаRina
15 вересня 2015
Что больше всего понравилось? Само первое погружение, когда и страшно и захватывающе одновременно. Как отнеслись к идее подарка-впечатления? Мне кажется это очень хорошая идея. Например сама я бы никогда не решилась попробовать дайвинг. А теперь знаю что это здорово и не так сложно как кажется по телевизору.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарочная упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень