21664
 

Подаруй урок дайвінгу!

Занурення під воду з аквалангом в «закритій» воді — 25-метровому басейні! Для незвичайного досвіду підберуть все необхідне екіпірування, гідрокостюм, маску й ласти. А тренер працюватиме зі своїм гостем індивідуально. Він познайомить із технікою занурення дайверів та мовою підводного спілкування. Теоретичні навички можна буде відпрацювати безпосередньо під водою — на глибині 3,5 метрів! детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
1 людина
90 хвилин
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 8 років
Використати до 31.03.2019

Урок дайвінгу — що це?

Захоплююча можливість познайомитися із тонкощами мистецтва підводного занурення за допомогою акваланга. Він являє собою спеціальне спорядження, що дозволяє перебувати під водою тривалий час й опускатися на велику глибину. Заняття проводить інструктор в індивідуальному порядку. Занурення відбуватиметься в просторому басейні на глибині 3,5 м.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до престижного дайвінг-клубу Divers, де на нього чекатиме персональний тренер. Він проведе попередній інструктаж з техніцки безпеки й допоможе підібрати необхідне спорядження. Після короткого знайомства з особливостями екіпірування досвідчений наставник навчить Щасливчика візуальним підводним знакам і розповість, як вести себе у форс-мажорних ситуаціях. Після вони спустяться в басейн на певну глибину й відпрацьовуватимуть навички занурення близько півгодини.

Просторий басейн глибиною до 3,5 м

Занурення проходитиме у величезному басейні довжиною 25 м. Його максимальна глибина досягає 3,5 м. Просторі розміри допоможуть відтворити умови природного середовища. У басейні завжди підтримується комфортна температура. Дно й стіни вимощені вигадливими мозаїчними візерунками, що зробить перебування під водою більш цікавим.

Новий цікавий досвід

Надається унікальна можливість не тільки познайомитися з мистецтвом дайвінгу, але й особисто випробувати професійне спорядження в дії. Одною з переваг такого заняття є можливість навчитися говорити «мовою дайверів», яка складається з певних жестів. Це актуально не лише для тих, хто побажає займатися дайвінгом далі, але й корисно для розширення кругозору.

Усе включено

Спеціальне екіпірування підбирається в індивідуальному порядку. Повний комплект складається з гідрокостюма, маски й пари ласт. Тренер також познайомить із особливостями використання цього спорядження.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Divers - Дайвінг клуб
вул. Ботанічна (Клочківська), 43/47 Показати на мапі

34 відгуків

19 березня 2018
На работе подарили сертификат. Решил попробовать нырнуть с аквалангом. Саша и Гоша - приятные, адекватные и позитивные ребята. Все прошло легко и ровно. Все доступно рассказали и показали. Под водой наверное почти час. В целом очень необычный и приятный опыт. Рекомендую.

6 лютого 2018
Всё было очень круто. Впечатление подарила крестная мама ребенка. По началу сын немного переживал, но потом не могли вытащить из воды))) Получили море удовольствия!!!

10 липня 2017
Незабываемое впечатление! :) Огромное спасибо Бодо и клубу Волна. Подарили нам с женой друзья подарок на день рождение, и попали в самую точку, тк давно хотели дайвинг погружение. Инструктор все рассказал, показал, погружение длилось немного больше заявленного времени, за что еще раз спасибо инструктору. Рассказал все премудрости дайвинга, и уже есть желание повторить! :) Рекомендуем!)

4 лютого 2017
Получил в подарок данный курс от супруги. Очень понравилось совмещение теоретический занятий о много-много практики. Отдельно хотел бы сказать спасибо тренеру Александру.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень