100898
 

Урок фехтування

Техніка володіння рапірою, шпагою або шаблею — на індивідуальному занятті з майстром спорту з фехтування! Він навчить поводитися з обраною зброєю, приймати правильну стійку, відбивати напад і правильно атакувати. Для тренування видадуть все необхідне екіпірування: захисний костюм, маску та рукавички. А заняття відбудеться в кращому фехтувальному клубі міста, вихованці якого — спортсмени міжнародного класу та олімпійські чемпіони! детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.04.2019
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: більше 150 см
Доступно з 7 років
Використати до 30.04.2019

Урок фехтування — що це?

Індивідуальне навчання одному з найбільш лицарських видів спорту — фехтування. Щасливчика познайомлять із технікою володіння шпагою, рапірою або шаблею, аби він зміг не тільки майстерно відбивати удари, але й наносити їх. Майстер спорту з фехтування навчить базовим прийомам, а після допоможе учневі відпрацювати нові навички в спарингу один на один. Відстежити успіхи допоможе комплект екіпірування — спеціальний костюм за допомогою датчиків зафіксує всі торкання шпаги. Додатково видається фехтувальна маска з металевою сіткою й щільні рукавички, які надійно захищають руки.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає відомий клуб фехтування «Уніфехт», де незвичайному спорту навчають визнані майстри, в тому числі, міжнародного класу. Досвідчений спортсмен зустріне свого гостя і видасть йому повний комплект захисту: костюм, маску та рукавички. Після невеликої розминки можна буде взятися за вивчення головних засад — техніки володіння зброєю. Для цього Щасливчикові розкажуть, як правильно тримати шпагу, яку потрібно зайняти стійку та як робити удари. Якщо все буде з ходу виходити, профі змагатиметься зі своїм учнем!

Індивідуальне заняття з інструктором

Престижний вид спорту, як і будь-який інший стоїть на декількох «китах» — це правильний хват зброї, фехтувальна стійка, техніка й тактика бою. Щасливчик поверхово ознайомиться з усіма важливими елементами за 1 заняття. Зокрема, він навчиться виконувати:

  • напівкроки й випади зі зброєю;
  • нескладні методи атаки;
  • захисні маневри для відбиття нападу.

Отримані навички можна буде відпрацювати в спарингу з тренером.

Рапіра, шпага або шабля — на вибір!

Для свого уроку можна надати перевагу шаблі, шпазі або рапірі. Техніка бою в залежності від вибору буде трохи відрізнятися, але принцип багато в чому схожий. Варто відзначити, що мова йде про спортивну зброю — на його клинках є спеціальні електричні наконечники, що повідомляють про успішні атаки при зіткненні з костюмом.

Не потрібні спеціальні навички

Навчитися основам фехтування зможе навіть новачок на своєму першому занятті. Інструктор складе індивідуальну програму навчання, що дозволить врахувати фізичну форму учня, його інтереси та спортивні навички. Більш досвідчені спортсмени зможуть одразу перейти до опанування складних прийомів атаки та захисту під час ведення бою.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Уніфехт - Спортивний комплекс
м. Ботанічний Сад, пров. Отакара Яроша, 14 Показати на мапі

16 відгуків

В
Виталий
15 серпня 2018
Впечатление подарила девушка. Я был в восторге, всегда хотел попробовать фехтование) Выдали спец. костюм (кевларовый кстати Оо), саблю, маску. В начале было непонятно т.к. много движений - стойки, защиты, правильная техника подшага, удары, выпады, от обилия информации путался) Но тренер все очень доходчиво объяснял и показывал и вообще рассказал много интересного, приятный человек. Дальше были...
Впечатление подарила девушка. Я был в восторге, всегда хотел попробовать фехтование) Выдали спец. костюм (кевларовый кстати Оо), саблю, маску. В начале было непонятно т.к. много движений - стойки, защиты, правильная техника подшага, удары, выпады, от обилия информации путался) Но тренер все очень доходчиво объяснял и показывал и вообще рассказал много интересного, приятный человек. Дальше были тренировки с партнером и потом спаринги. Вначале проигрывал вчистую, но под конец расслабился и последние два боя проиграл со счетом 3-5 и то ли 2-5, то ли тоже 3-5 Оо, что считаю очень круто для 1й тренировки) В общем получил море удовольствия, новой информации и нового опыта, всем советую) P.S. Берите во что переодеться после тренировки, футболку можно было выкручивать)

Н
Никита
11 жовтня 2017
Воспользовался впечатлением урок фехтования, не пожалел ни секунды потраченного времени. До этого занимался боксом и теннисом, а в фехтовании нашел любимые особенности обоих видов спорта, а именно: необходимость быстро тактически мыслить и обсчитывать противника. Тренер грамотный и давал весь материал лаконично, но при этом выделяя особенные моменты. Нередко задумывался над тем чтобы заняться...
Воспользовался впечатлением урок фехтования, не пожалел ни секунды потраченного времени. До этого занимался боксом и теннисом, а в фехтовании нашел любимые особенности обоих видов спорта, а именно: необходимость быстро тактически мыслить и обсчитывать противника. Тренер грамотный и давал весь материал лаконично, но при этом выделяя особенные моменты. Нередко задумывался над тем чтобы заняться фехтованием, но всё никак не мог выделить время на организацию этого времяпрепровождения, пока девушка не подарила сертификат bodo который упростил задачу :) Теперь жду с нетерпением нового занятия!

Д
Дима
19 квітня 2017
Ходили на фехтование вместе с братом, раньше шпаги в руках не держали. На вид все казалось простым, но когда дошло до дела - поняли, что нюансов очень много. В целом понравилось, я бы не отказался сходить на такой урок еще раз. Спасибо Бодо за организацию впечатления!

Л
Любовь
14 березня 2017
Остались очень довольны подарком- впечатлением от урока фехтования. Тренер Елена Александровна. Все на высоком уровне- встретили доброжелательно, рассказали-показали. Очень информативно для 1 занятия. Спасибо Бодо за впечатления и тренеру за внимание и мастерство! Рекомендую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень