101733
 

Подаруй урок гончарства!

Індивідуальне заняття з одного з найкрасивіших видів декоративно-прикладного мистецтва. Ремісникові-початківцю нададуть усе необхідне: фартух і гончарні матеріали. З невеликої грудочки вийде глечик, ваза, горщик або чашка — м'яка глина в руках буде приймати ідеальну форму. Після майстер видасть гончарний круг і допоможе швидко його опанувати. За 60-хвилинне заняття можна зробити від 1-го до 3-х виробів — усе залежить від розміру й складності. Готові шедеври залишаться в студії на 3 дні, щоб підсохнути. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 2 253 раз
1 людина
60 хвилин
Доступно з 5 років
Використати до 28.02.2019

Урок гончарства — що це?

Персональний майстер-клас, який проведе досвідчений гончар. Він навчить взаємодіяти з глиною — покаже, як формувати майбутній виріб, надавати йому м'які вигини й робити симетричним. Щасливчик сяде за справжній гончарний круг — профі покаже, як приводити його в рух і дасть багато практичних порад. Учень зможе зліпити кілька різних виробів: починаючи від великих кухлів і закінчуючи маленькими декоративними горщиками.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить до творчої студії BeArt, де на 60 хвилин відчує себе справжнім гончарем. Перед початком індивідуального уроку наставник видасть усе необхідне: фартух для роботи, гончарний інвентар і готову суміш під виріб. Перш за все необхідно розім'яти глину до необхідної консистенції, а потім надати форму. Після майстер запропонує пересісти за гончарний круг і взятися за роботу — паралельно він буде допомагати й підказувати. Всього студент встигне зробити до 3-х виробів у залежності від розмірів і складності. Готові роботи можна забрати за 3 дні, коли вони підсохнуть.

Універсальна база

Щасливчик отримає кілька витончених глиняних виробів. Після висихання їх можна розписати на свій смак — додати красиві візерунки, квіти або абстрактні фігури.

Психологічне розвантаження

Гончарство — одне з найбільш заспокійливих хобі. Щасливчик зосередиться на формуванні ідеально рівної поверхні, округлих стінок і рівних граней. Це допомагає розслабитися, забути про стрес і насущні проблеми.

До 3-х виробів

Щасливчик зможе зліпити будь-який предмет: чашку, вазу, горщик тощо. Залежно від складності та габаритів він створить від 1-го до 3-х глиняних виробів. Ще 3 дні потрібно, щоб забрати власні шедеври — за цей час вони підсохнуть.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
BeArt - Творча студія
м. Проспект Гагаріна, пр-т Гагаріна, 1 Показати на мапі

121 відгук

M
Maria
8 серпня 2018
Отличный мастер-класс! Девушка-Маша, очень четко говорила, что делать и все получалось, эмоции на высоте! Спасибо за такое времяпровождения !)

С
Светлана
20 червня 2018
Очень положительные впечатления от мастер-класса! Приятные ребята в студии все доступно рассказали и показали. За час успели сделать несколько изделий.

С
Светлана
2 червня 2018
Впечатления после посещения хорошие. Хоть я к творчеству никогда и не стремилась, но сам процесс классно включает в работу, концентрируешь все внимание на деле и приятно расслабляешься. Как раз с такой целью и посещала урок, интересно отдохнуть. Понравился внимательная администратор студии, и талантливая специалист, которая вела урок. В нужный момент поможет, подскажит, и урок познавательно проводит.

В
Вика
23 травня 2018
Безумно увлекательное впечатление. Выбрала для сына. Он был в восторге от занятия. Мастер рассказывал все очень доступно. На мастер классе сделали кувшин с крышкой и дракона. Скоро пойдем забирать изделия. Спасибо, Бодо!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень