101733
 

Подаруй урок гончарства!

Індивідуальне заняття з одного з найкрасивіших видів декоративно-прикладного мистецтва. Ремісникові-початківцю нададуть усе необхідне: фартух і гончарні матеріали. З невеликої грудочки вийде глечик, ваза, горщик або чашка — м'яка глина в руках буде приймати ідеальну форму. Після майстер видасть гончарний круг і допоможе швидко його опанувати. За 60-хвилинне заняття можна зробити від 1-го до 3-х виробів — усе залежить від розміру й складності. Готові шедеври залишаться в студії на 3 дні, щоб підсохнути. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.09.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 039 раз
1 людина
60 хвилин
Доступно з 5 років
Використати до 30.09.2018

Урок гончарства — що це?

Персональний майстер-клас, який проведе досвідчений гончар. Він навчить взаємодіяти з глиною — покаже, як формувати майбутній виріб, надавати йому м'які вигини й робити симетричним. Щасливчик сяде за справжній гончарний круг — профі покаже, як приводити його в рух і дасть багато практичних порад. Учень зможе зліпити кілька різних виробів: починаючи від великих кухлів і закінчуючи маленькими декоративними горщиками.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить до творчої студії BeArt, де на 60 хвилин відчує себе справжнім гончарем. Перед початком індивідуального уроку наставник видасть усе необхідне: фартух для роботи, гончарний інвентар і готову суміш під виріб. Перш за все необхідно розім'яти глину до необхідної консистенції, а потім надати форму. Після майстер запропонує пересісти за гончарний круг і взятися за роботу — паралельно він буде допомагати й підказувати. Всього студент встигне зробити до 3-х виробів у залежності від розмірів і складності. Готові роботи можна забрати за 3 дні, коли вони підсохнуть.

Універсальна база

Щасливчик отримає кілька витончених глиняних виробів. Після висихання їх можна розписати на свій смак — додати красиві візерунки, квіти або абстрактні фігури.

Психологічне розвантаження

Гончарство — одне з найбільш заспокійливих хобі. Щасливчик зосередиться на формуванні ідеально рівної поверхні, округлих стінок і рівних граней. Це допомагає розслабитися, забути про стрес і насущні проблеми.

До 3-х виробів

Щасливчик зможе зліпити будь-який предмет: чашку, вазу, горщик тощо. Залежно від складності та габаритів він створить від 1-го до 3-х глиняних виробів. Ще 3 дні потрібно, щоб забрати власні шедеври — за цей час вони підсохнуть.

Місце проведення враження:

BeArt - Творча студія
м. Проспект Гагаріна, пр-т Гагаріна, 1 Показати на мапі

117 відгуків реальних людей

Л
Лера
27 березня 2018
Недавно были с мужем на занятии по гончарному делу, нам очень понравилось ;) Глина очень приятная на ощупь, так классно придавать ей форму и крутить гончарный круг. За время занятия успели сделать вазочку и горшочек, теперь есть чем похвастаться перед друзьями! ;)

М
Михаил
23 жовтня 2017
Очень приветливые и терпеливые мастер и администратор. Нам удалось сделать три изделия. Нам уделили максимум внимания. Впечатление нам подарили дети на 30летие свадьбы. Хотелось бы летом покататься на каноэ.Уже рекомендовал ваши услуги друзьям.

25 вересня 2017
Понравилось абсолютно все! Начиная с того момента как впечатление было подарено и заканчивая посещением клуба. Очень интересно!

14 вересня 2017
Очень вежливый персонал и интересный мастер-класс

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень