21839
 

Подаруй урок верхової їзди для двох!

Ази верхової їзди на персональному занятті з професійним інструктором! Це відмінна можливість навчитися базовим навичкам: правильно сідлати коней, давати тваринам основні команди, їхати верхи на кроці. Більш досвідчені наїзники зможуть попрактикувати нові для себе стилі — галоп або рись, а також спробувати долати на коні перешкоди. Заняття проходить у престижному кінно-спортивному клубі, де для навчання облаштований професійний критий манеж. детальніше...

2 люд. 45 хвилин Використати до 31.03.2018
2 людини
45 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2018

Урок верхової їзди для двох — що це?

Індивідуальне навчання основ верхової їзди для двох! Навіть 1-го заняття достатньо, щоб навчитися правильно поводитися з тваринами, сідлати їх і спробувати проїхатися на кроці. Інструктор з кінної виїздки навчить своїх гостей маленьким професійним хитростям: як віддавати скакунам команди або, наприклад, задавати напрямок руху. Захоплюючий урок пройде у критому манежі, який звичний для четырехкопытных мешканців стаєнь. При цьому, для катання обов'язково підберуть спокійних, граціозних конячок. Спілкування з ними принесе масу задоволення!

Як все проходить?

Щасливчики відвідають елітний кінний комплекс «Пасаж», який знаходиться неподалік Харкова, у містечку Дергачі. На місці гостей зустріне досвідчений інструктор, завдання якого, в першу чергу, — ознайомлення новачків з правилами безпеки на манежі. Профі уточнить у Щасливчиків наявність досвіду верхової їзди. Якщо такий є— майстер допоможе освоїти нові стилі або навіть елементи конкуру — подолання перешкод верхи. Якщо ж гості вирішили сісти в сідло вперше, він запропонує вступну програму, що розрахована на закріплення базових навичок.

Кінна виїздка — на 1 занятті!

На своєму першому спільному занятті можна багато чого встигнути — не тільки тісно поспілкуватися з кіньми, але і навчитися ними керувати. Зокрема, інструктор покаже своїм гостям, як:

  • правильно сідлати коней
  • давати тваринам команди
  • їхати верхи на кроці

Тренування на облаштованому критому манежі

Заняття проходить на території оснащеного кінного манежу критого типу. Там передбачено м'яке грунтове покриття, а сама обстановка добре знайома конячкам — тут вони в себе вдома. Покататися верхи на такому плацу можна в будь-який час року.

Спокійні і добре обкатані конячки

Для навчання використовують тільки спокійних, доглянутих конячок. У стайні комплексу представлена велика різноманітність скакунів різних мастей. А для гостей обов'язково підберуть найбільш слухняну і красивих пару конячок. 

Місце проведення враження:

Пасаж - Кінний клуб
Харківська обл., м. Дергачі, пров. Калиновий, 6а Показати на мапі

99 відгуків реальних людей

И
Ирина
12 вересня 2017
Впечатлением остались довольны, вежливый и внимательный инструктор, Елена уделила максимум внимания моему ребенку (подарок подарила крестная). Ребенок в восторге!!!

23 серпня 2017
Очень понравился урок верховой езды, хорошая атмосфера, все легко и непринужденно. давали азы езды Елена, очень внимательна, легко понимать что от тебя требуется, после таких уроков точно хочется посетить снова, многого за 1 урок не научишься, но то что тебя рады будут увидеть снова очень подкупает. я бы точно порекомендовал посетить этот урок другу

17 серпня 2017
Впечатления просто супер. Выбор, конечно лошади, романтика, детство

27 липня 2017
Девушка подарила на день влюбленных сертификат из 5 предложений bodo. Не долго думая, выбрал урок верховой езды. Очень уж хотелось попробовать прокатиться на лошадке. Урок очень понравился. Лошади очень чистые и ухоженные, приветливый инструктор, спокойная атмосфера. Подарками-впечатлениями пользуюсь не впервые, очень доволен качественным сервисом!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень