21772
 

Подаруй урок верхової їзди!

Індивідуальне заняття з тренером з кінного спорту або ж урок, на якому доведеться вперше осідлати породистого скакуна! Для новачка проведуть короткий інструктаж по техніці безпеки, пояснять базові команди і відмінності стилів верхової їзди, навчать триматися в сідлі. Заняття відбувається в елітному кінно-спортивному клубі, де для навчання облаштований просторий критий манеж. А коні тут доглянуті і спокійні — привчені до доброзичливого спілкування з гостями! детальніше...

1 люд. 45 хвилин Використати до 31.03.2019
1 людина
45 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Урок верхової їзди — що це?

Індивідуальне заняття у супроводі професійного інструктора з верхової їзди. Можливість навчитися впевнено почувати себе в сідлі. Катання відбувається на території заміського клубу в спеціально оснащеному манежі. Катаються на спокійних і добре об'їжджених конях. Враження підходить як новачкам, так і більш досвідченим наїзникам.

Як все відбувається?

Щасливчик буде осягати захоплююче мистецтво верхової їзди в одному з кращих кінних клубів Харкова! Клуб знаходиться за межею міста на тихій, але красивій природній ділянці. Тут Щасливчика зустріне досвідчений інструктор, який досконало володіє основами верхової їзди. Спочатку він підбере найбільш підходящого коня для навчання. Він обов'яково буде спокійним. Потім тренер розповість правила безпеки, пояснить, як поводитися з твариною. Профі оцінить рівень навичок свого учня і підбере найбільш цікавий формат заняття. Так, для новачка він зробить акцент на тому, як правильно осідлати коня, розповість основні команди для управління, навчить базового стилю верхової їзди — кроку. Більш досвідчені наїзники зможуть навчитися долати різні перешкоди верхи на коні.

Професійний манеж для навчання

Навчання і катання відбуваються на спеціальному кінному манежі з грунтовим покриттям. Це просторий майданчик критого типу. Тут можна навчитися основам верхової їзди як в теплу пору року, так і взимку.

Катання на спокійних породистих конях

Навчають кататися на породистих і доглянутих конях. Всі вони живуть у відмінних умовах сучасної стайні. Для катання використовують тільки спокійних тварин.

Верхова їзда не тільки цікава, але й корисна

Коні завжди вважалися благородними тваринами, які здатні сприятливо впливати на самопочуття людини. Катання на конях поліпшує емоційний стан, знімає стрес, приводить м'язи в тонус.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Пасаж - Кінний клуб
Харківська обл., м. Дергачі, пров. Калиновий, 6а Показати на мапі

108 відгуків

С
Светлана
1 жовтня 2018
Это незабываемые впечатления - езда на лошади)))Получила подарок на денб рождения совсем другой, но выбрала Урок верховой езды, и не пожалела ни разу!!!! Каталась на лошади вместе с сыном, мы оба получили массу удовольствия. Очень хорошие инструктора. Девочки знают свое дело! Лошадки великолепные )))

А
Алёна
23 липня 2018
Получила в подарок на день рождения сертификат на выбор урок стрип.пластики, урок современного танца или урок верховой езды. Выбрала урок езды верхом. И не пожалела! Почувствовала себя Скарлет из унесенеых ветром)) Учились сказать рысью...не легко как кажется со стороны! Еще и успели прогуляться по полю)) и покормить лошадку заранее привезенными яблоками. Масса удовольствия в копилочку впечатлений!

М
Марина
23 липня 2018
Осталась всем довольна - начиная от общения с представителями компании Bodo при бронировании впечатления, заканчивая самим впечатлением. Лошади ухоженные, сотрудники приветливые. Было интересно попробовать что-то новое для себя.

2 червня 2018
Недавно сбылась моя мечта. Благодаря моей подруге Настаси я научилась ездить верхом. Общение с лошадьми приносит непередаваемые эмоции. “Урок верховой езды” это отличная возможность для тех, кто уже староват для прогулки на пони, но хочет научиться реально сидеть в сидле. Тем, кто жаждет новых впечатлений этот подарок подойдет идеально! К плюсам могу отнести высокий уровень организации (хорошо...
Недавно сбылась моя мечта. Благодаря моей подруге Настаси я научилась ездить верхом. Общение с лошадьми приносит непередаваемые эмоции. “Урок верховой езды” это отличная возможность для тех, кто уже староват для прогулки на пони, но хочет научиться реально сидеть в сидле. Тем, кто жаждет новых впечатлений этот подарок подойдет идеально! К плюсам могу отнести высокий уровень организации (хорошо, когда тебе напомнят много раз, пришлют инфу всеми способами, помогут добраться до места назначения). Собираюсь теперь на конную прогулку с друзьями

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень