21772
 

Подаруй урок верхової їзди!

Індивідуальне заняття з тренером з кінного спорту або ж урок, на якому належить вперше осідлати породистого скакуна! Для новачка проведуть короткий інструктаж по техніці безпеки, пояснять базові команди і відмінності стилів верхової їзди, навчать триматися в сідлі. Заняття проходить в елітному кінно-спортивному клубі, де для навчання облаштований просторий критий манеж. А конячки тут доглянуті і спокійні — привчені до доброзичливому спілкуванню з гостями! детальніше...

1 люд. 45 хвилин Використати до 31.03.2018
1 чоловік
45 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2018

Урок верхової їзди — що це?

Індивідуальне заняття у супроводі професійного інструктора з верхової їзди. Можливість навчитися впевнено почувати себе в сідлі. Катання проходить на території заміського клубу в спеціально оснащеному манежі. Катаються на спокійних і добре об'їжджених коней. Враження підходить як новачкам, так і більш досвідченим наїзникам.

Як все проходить?

Щасливчик буде осягати захоплююче мистецтво верхової їзди в одному з кращих кінних клубів Харкова! Клуб знаходиться за межею міста на тихій, але красивій природній обстановці. Тут Щасливчика зустріне досвідчений інструктор, який досконало володіє основами верхової їзди. Спочатку він підбере найбільш підходящу конячку для навчання. Це буде спокійна і поступлива кінь. Потім розповість правила безпеки, пояснить, як поводитися з твариною. Профі оцінить рівень навичок свого учня і підбере найбільш цікавий формат заняття. Так, для новачка він зробить акцент на тому, як правильно осідлати коня, розповість основні команди для управління тваринам, навчить базового стилю верхової їзди — кроці. Більш досвідчені наїзники зможуть навчитися долати різні перешкоди верхи на коні.

Професійний манеж для навчання

Навчання і катання проходять на спеціальному кінному манежі з грунтовим покриттям. Це просторий майданчик критого типу. На ній навчитися основ верхової їзди можна як в теплу пору року, так і взимку.

Катання на спокійних породистих конях

Навчають кататися на породистих і доглянутих кониках. Всі коні міститися у відмінних умовах сучасної стайні. Для катання використовують тільки поступливих і спокійних конячок, які добре объезжены співробітниками комплексу.

Верхова їзда не тільки цікава, але й корисна

Коні завжди вважалися благородними тваринами, які здатні сприятливо впливати на самопочуття людини. Катання на конях покращує емоційний стан, знімає стрес, призводить м'язи в тонус.

Місце проведення враження:

Пасаж - Кінний клуб
Харківська обл., м. Дергачі, пров. Калиновий, 6а Показати на мапі

99 відгуків реальних людей

И
Ирина
12 вересня 2017
Впечатлением остались довольны, вежливый и внимательный инструктор, Елена уделила максимум внимания моему ребенку (подарок подарила крестная). Ребенок в восторге!!!

23 серпня 2017
Очень понравился урок верховой езды, хорошая атмосфера, все легко и непринужденно. давали азы езды Елена, очень внимательна, легко понимать что от тебя требуется, после таких уроков точно хочется посетить снова, многого за 1 урок не научишься, но то что тебя рады будут увидеть снова очень подкупает. я бы точно порекомендовал посетить этот урок другу

17 серпня 2017
Впечатления просто супер. Выбор, конечно лошади, романтика, детство

27 липня 2017
Девушка подарила на день влюбленных сертификат из 5 предложений bodo. Не долго думая, выбрал урок верховой езды. Очень уж хотелось попробовать прокатиться на лошадке. Урок очень понравился. Лошади очень чистые и ухоженные, приветливый инструктор, спокойная атмосфера. Подарками-впечатлениями пользуюсь не впервые, очень доволен качественным сервисом!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень