21772
 

Подаруй урок верхової їзди!

Індивідуальне заняття з тренером з кінного спорту або ж урок, на якому доведеться вперше осідлати породистого скакуна! Для новачка проведуть короткий інструктаж по техніці безпеки, пояснять базові команди і відмінності стилів верхової їзди, навчать триматися в сідлі. Заняття відбувається в елітному кінно-спортивному клубі, де для навчання облаштований просторий критий манеж. А коні тут доглянуті і спокійні — привчені до доброзичливого спілкування з гостями! детальніше...

1 люд. 45 хвилин Використати до 31.12.2018
1 людина
45 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2018

Урок верхової їзди — що це?

Індивідуальне заняття у супроводі професійного інструктора з верхової їзди. Можливість навчитися впевнено почувати себе в сідлі. Катання відбувається на території заміського клубу в спеціально оснащеному манежі. Катаються на спокійних і добре об'їжджених конях. Враження підходить як новачкам, так і більш досвідченим наїзникам.

Як все відбувається?

Щасливчик буде осягати захоплююче мистецтво верхової їзди в одному з кращих кінних клубів Харкова! Клуб знаходиться за межею міста на тихій, але красивій природній ділянці. Тут Щасливчика зустріне досвідчений інструктор, який досконало володіє основами верхової їзди. Спочатку він підбере найбільш підходящого коня для навчання. Він обов'яково буде спокійним. Потім тренер розповість правила безпеки, пояснить, як поводитися з твариною. Профі оцінить рівень навичок свого учня і підбере найбільш цікавий формат заняття. Так, для новачка він зробить акцент на тому, як правильно осідлати коня, розповість основні команди для управління, навчить базового стилю верхової їзди — кроку. Більш досвідчені наїзники зможуть навчитися долати різні перешкоди верхи на коні.

Професійний манеж для навчання

Навчання і катання відбуваються на спеціальному кінному манежі з грунтовим покриттям. Це просторий майданчик критого типу. Тут можна навчитися основам верхової їзди як в теплу пору року, так і взимку.

Катання на спокійних породистих конях

Навчають кататися на породистих і доглянутих конях. Всі вони живуть у відмінних умовах сучасної стайні. Для катання використовують тільки спокійних тварин.

Верхова їзда не тільки цікава, але й корисна

Коні завжди вважалися благородними тваринами, які здатні сприятливо впливати на самопочуття людини. Катання на конях поліпшує емоційний стан, знімає стрес, приводить м'язи в тонус.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Пасаж - Кінний клуб
Харківська обл., м. Дергачі, пров. Калиновий, 6а Показати на мапі

105 відгуків

2 червня 2018
Недавно сбылась моя мечта. Благодаря моей подруге Настаси я научилась ездить верхом. Общение с лошадьми приносит непередаваемые эмоции. “Урок верховой езды” это отличная возможность для тех, кто уже староват для прогулки на пони, но хочет научиться реально сидеть в сидле. Тем, кто жаждет новых впечатлений этот подарок подойдет идеально! К плюсам могу отнести высокий уровень организации (хорошо...
Недавно сбылась моя мечта. Благодаря моей подруге Настаси я научилась ездить верхом. Общение с лошадьми приносит непередаваемые эмоции. “Урок верховой езды” это отличная возможность для тех, кто уже староват для прогулки на пони, но хочет научиться реально сидеть в сидле. Тем, кто жаждет новых впечатлений этот подарок подойдет идеально! К плюсам могу отнести высокий уровень организации (хорошо, когда тебе напомнят много раз, пришлют инфу всеми способами, помогут добраться до места назначения). Собираюсь теперь на конную прогулку с друзьями

16 квітня 2018
Прогулка очень понравилась, девочки-инструкторы очень приятные, лошадки просто великолепные. Взяла с собой 6ти летнего племянника, ехал по-соседству на второй лошадке с инструктором, остался в полном восторге (за доп. плату).

Н
Надежда
2 квітня 2018
С нетерпением ждала этот день. И оказалось не зря! Инструктор был мужчина, очень вежливый,приветливый и приятный. Во время прогулки очень много рассказывал о лошадях. Приятно провели время на свежем воздухе, ну а мотом начался урок езды. И тут понимаешь, что физ подготовка была бы кстати ))), но инструктор постоянно говорил, что делать, что исправлять. И в заключении экскурсия по конюшне. Нам понравилось.

17 жовтня 2017
Урок верховой езды очень понравился. Общение с лошадью запомнится надолго. Красивые окружающих ландшафты произвели море впечатлений. Внимательный, гостеприимный, компетентный инструктор! Спокойный, симпатичный, терпеливый, дружелюбный конь. Это очень крутое впечатление!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень