21772
 

Подаруй урок верхової їзди!

Індивідуальне заняття з тренером з кінного спорту або ж урок, на якому доведеться вперше осідлати породистого скакуна! Для новачка проведуть короткий інструктаж по техніці безпеки, пояснять базові команди і відмінності стилів верхової їзди, навчать триматися в сідлі. Заняття відбувається в елітному кінно-спортивному клубі, де для навчання облаштований просторий критий манеж. А коні тут доглянуті і спокійні — привчені до доброзичливого спілкування з гостями! детальніше...

1 люд. 45 хвилин Використати до 31.05.2018
1 людина
45 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2018

Урок верхової їзди — що це?

Індивідуальне заняття у супроводі професійного інструктора з верхової їзди. Можливість навчитися впевнено почувати себе в сідлі. Катання відбувається на території заміського клубу в спеціально оснащеному манежі. Катаються на спокійних і добре об'їжджених конях. Враження підходить як новачкам, так і більш досвідченим наїзникам.

Як все відбувається?

Щасливчик буде осягати захоплююче мистецтво верхової їзди в одному з кращих кінних клубів Харкова! Клуб знаходиться за межею міста на тихій, але красивій природній ділянці. Тут Щасливчика зустріне досвідчений інструктор, який досконало володіє основами верхової їзди. Спочатку він підбере найбільш підходящого коня для навчання. Він обов'яково буде спокійним. Потім тренер розповість правила безпеки, пояснить, як поводитися з твариною. Профі оцінить рівень навичок свого учня і підбере найбільш цікавий формат заняття. Так, для новачка він зробить акцент на тому, як правильно осідлати коня, розповість основні команди для управління, навчить базового стилю верхової їзди — кроку. Більш досвідчені наїзники зможуть навчитися долати різні перешкоди верхи на коні.

Професійний манеж для навчання

Навчання і катання відбуваються на спеціальному кінному манежі з грунтовим покриттям. Це просторий майданчик критого типу. Тут можна навчитися основам верхової їзди як в теплу пору року, так і взимку.

Катання на спокійних породистих конях

Навчають кататися на породистих і доглянутих конях. Всі вони живуть у відмінних умовах сучасної стайні. Для катання використовують тільки спокійних тварин.

Верхова їзда не тільки цікава, але й корисна

Коні завжди вважалися благородними тваринами, які здатні сприятливо впливати на самопочуття людини. Катання на конях поліпшує емоційний стан, знімає стрес, приводить м'язи в тонус.

Місце проведення враження:

Пасаж - Кінний клуб
Харківська обл., м. Дергачі, пров. Калиновий, 6а Показати на мапі

102 відгуків реальних людей

17 жовтня 2017
Урок верховой езды очень понравился. Общение с лошадью запомнится надолго. Красивые окружающих ландшафты произвели море впечатлений. Внимательный, гостеприимный, компетентный инструктор! Спокойный, симпатичный, терпеливый, дружелюбный конь. Это очень крутое впечатление!

А
Алина
12 жовтня 2017
Очень понравилось! Внимательная и приветливая девушка-инструктор Оксана проводила урок. Лошади в этом клубе очень ухоженные, красивые, что тоже было очень приятно наблюдать! Подарила этот урок мне подруга на день рождения. Было неожиданно такое получить, так как в обычной жизни очень далека от такого. В итоге мы вместе и покатались. Отличный был день! Спасибо всем, кто к этому причастен!

А
Анатолий
4 жовтня 2017
Просто великолепно организовано, очень внимательный и приятный тренер (Лера). Огромное спасибо. Единственное пожелание - если бы поближе

И
Ирина
12 вересня 2017
Впечатлением остались довольны, вежливый и внимательный инструктор, Елена уделила максимум внимания моему ребенку (подарок подарила крестная). Ребенок в восторге!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарочная упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень