102428
 

Подаруй вечерю в українському ресторані!

Пара вибере зручний час і відвідає ресторан з українською кухнею. Тут можна спробувати борщ за класичним рецептом, домашнє сало з часником і 12 видів вареників. Також в закладі представлено меню від шеф-бармена з дегустаційними сетами і авторськими перцівки. детальніше...

2 люд. не обмежено Використати до 30.04.2019
500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 571 раз
2 людини
не обмежено
Використати до 30.04.2019

 

Як відбувається враження

Пара вибере зручний час і відвідає ресторан з українською кухнею. Тут можна спробувати борщ за класичним рецептом, домашнє сало з часником і 12 видів вареників. Також в закладі представлено меню від шеф-бармена з дегустаційними сетами і авторськими перцівки.

Чому ми вибрали ресторан «ПерецЪ»

Ресторація розташована в 3 хвилинах ходьби від станції метро «Пушкінська». Інтер'єр закладу виконаний з використанням українських народних орнаментів. В меню ресторану представлені страви слов'янських кухонь: української, білоруської, польської та російської. У барній карті — авторські настоянки та крафтові лимонади.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Ресторан «ПерецЪ»
м. Пушкінська, вул. Ярослава Мудрого, 35-А Показати на мапі

11 відгуків

25 червня 2018
Впечатление мне подарили коллеги на работе еще 8 марта. Долго не активировала сертификат. И вот настал нужный момент))) 20 лет со дня свадьбы! Я пригласила мужа на ужин в Украинский ресторан. Хорошо провели время и вкусно поужинали!

Т
Татьяна
2 червня 2018
Впечатление на выбрр подартла дочь на Новый Год. Мы с мужем выбрали ужин в украинском ресторане. Это был ресторан "Перец". Интерьер чисто украинский, все продумано до мелочей, уютно и приятно. Обслуживание отличное, кухня очень вкусная, и меню не взбитое. Нам очень понравилось! Придем еще!

26 травня 2018
Хороший ресторанчик, вкусно и душевно.

Д
Дмитрий
26 лютого 2018
Спасибо огромное за это впечатление! Всей семье понравилось очень. Прекрасное обслуживание, вкусная еда, хорошая атмосфера. Идея супер!!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень