Вечеря в українському ресторані

2 людини
не обмежено
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Пара вибере зручний час і відвідає ресторан з українською кухнею. Тут можна спробувати борщ за класичним рецептом, домашнє сало з часником і 12 видів вареників. Також в закладі представлено меню від шеф-бармена з дегустаційними сетами і авторськими перцівки.

Чому ми вибрали ресторан «ПерецЪ»

Ресторація розташована в 3 хвилинах ходьби від станції метро «Пушкінська». Інтер`єр закладу виконаний з використанням українських народних орнаментів. В меню ресторану представлені страви слов`янських кухонь: української, білоруської, польської та російської. У барній карті — авторські настоянки та крафтові лимонади.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

13 відгуків

Ирина
28 грудня 2018
Все очень понравилось! Приятный уютный интерьер, вежливый внимательный персонал, вкусная кухня. Спасибо ресторану "Перець" и Bodo!
Оксана
10 грудня 2018
https://www.facebook.com/100007874897132
Подарочный сертификат был выигран подругой в Еве и презентован мне для выбора впечатлений. Остановилась на впечатлении "Ужин в украинском ресторане" на двоих. После согласования даты и времени 1 декабря (в первый день зимы) мы с подружкой отправились в ресторан "Перец", недалеко от ст. м. Пушкинская. Порадовала обстановка и персонал ресторана. Свой заказ ждали достаточно долго - это был "Ужин на троих" и смородиновка. Поскольку это была суббота, то в ресторане была небольшая развлекательная программа с участием мэма, девочек-украинок. Очень понравился пунш от заведения. До новых встреч, Bodo!
Надежда
25 червня 2018
https://www.facebook.com/100009212062567
Впечатление мне подарили коллеги на работе еще 8 марта. Долго не активировала сертификат. И вот настал нужный момент))) 20 лет со дня свадьбы! Я пригласила мужа на ужин в Украинский ресторан. Хорошо провели время и вкусно поужинали!
Татьяна
2 червня 2018
Впечатление на выбрр подартла дочь на Новый Год. Мы с мужем выбрали ужин в украинском ресторане. Это был ресторан "Перец". Интерьер чисто украинский, все продумано до мелочей, уютно и приятно. Обслуживание отличное, кухня очень вкусная, и меню не взбитое. Нам очень понравилось! Придем еще!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.