Подаруйте вечерю у східному ресторані!

подарували вже 225 рази
700 грн 2 люд. не обмежено
2 людини
не обмежено
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Зайнявши заздалегідь зарезервований столик, пара вибере будь-які частування на суму сертифіката. Поки страви будуть готуватися, гостям запропонують переодягнутися в традиційні наряди — сарі та лехенга-чолі. До костюмів також нададуть прикраси. Офіціант навчить гостей дегустувати страви відповідно до звичаїв індусів — руками.

Чому ми вибрали індійський ресторан GOA

Ресторан розташований в центрі міста, в 10 хвилинах ходьби від станції метро «Пушкінська». В основі меню — автентичні індійські страви. Інтер'єр ресторану виконаний в національному стилі. Прикраса закладу — панно з керамічних розписаних тарілок та індійського взуття джутті. Для гостей з дітьми є спеціальна ігрова зона.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Светлана
Вчора
https://www.facebook.com/100009845659090
Были в ресторане с мужем, очень атмосферно. Нам предложили одеться в национальные наряды, рассказали как в Индии принято принимать пищу, как есть руками, помогли определиться с выбором блюд и напитков. Очень приятное место, внимательное обслуживание. Впечатления остались самые положительны
Ольга
27 квітня 2018
Впечатление подарил мой муж. В ресторане пробовали изумительное карри. Нам все очень понравилось! Рекомендую!)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.