101684
 

Подаруй майстер-клас в гостях у коваля!

Візит у справжню кузню, де належить не тільки познайомитися з усіма особливостями стародавнього ремесла, а й власноруч викувати невеликий виріб з металу. Це може бути лист, наконечник на стрілу, підкова або ніж. Досвідчений коваль проведе захоплюючу екскурсію по своїй майстерні розповість про призначення інструментів, а також допоможе прикрасити пам'ятним написом готове кований виріб. детальніше...

2 люд. до 2 годин Використати до 30.09.2018
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 619 раз
2 людини
до 2 годин
Все необхідне видається
Доступно з 16 років
Використати до 30.09.2018

В гостях у коваля — що це?

Під такою назвою криється захоплююча екскурсія в дивовижний світ вогню і металу. Коваль розповість про особливості своєї справи, познайомить з інструментами і наочно продемонструє весь процес створення кованих виробів. Просто прекрасна можливість з головою зануритися в історію стародавнього ремесла і викувати на пам'ять цікавий сувенір.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться в стінах ковальської майстерні Equilibrium. Тут їх зустріне майстер, який проведе екскурсію по майстерні, продемонструє ковальські інструменти і розповість про премудрості стародавнього мистецтва. Попередньо ознайомивши з основами техніки безпеки, коваль продемонструє, як за допомогою вогню і молота зі звичайного шматка металу народжується шедевр. Щасливчики зможуть взяти участь у процесі обробки металу та спільними зусиллями створити кований виріб.

Доторкнутися до давнього ремесла

Надається рідкісний шанс не тільки побувати в цій кузні, але і особисто приміряти на себе образ Вакули. Для цього кожному гостю видадуть спеціальний фартух і необхідні інструменти. З їх допомогою можна буде створити свій неповторний виріб.

Можливість створити ексклюзивний виріб

На майстер-класі належить самостійно виготовити кований виріб під керівництвом коваля. Можна викувати один із запропонованих виробів на вибір: листочок в якості брелока, накінечник мисливської чи бойової стріли, підкову або ніж.

Пам'ятний напис

За бажанням, будь-який з готових виробів майстер може прикрасити написом. Наприклад, сувенір прикрасять імена його творців, ініціали або якийсь символ.

Місце проведення враження:

Equilibrium - Ковальська майстерня
вул. Єнакіївська, 8 Показати на мапі

19 відгуків реальних людей

И
Иван
16 квітня 2018
Лучший мастер-класс среди всех, которые я проходил! Спасибо большое кузнецам за отлично проведенное время!

10 квітня 2018
Потрясающе! Ребята супер, мастер-класс провели на 5! Отдельный плюс за чувство юмора;)

2 квітня 2018
Впечатление супер. Выковал себе нож. Кузнец научил ковать, рассказал много нового и интересного о ковке и истории. Рекомендую

13 березня 2018
Всё очень понравилось. Кузнец - очень положительный, увлечённый своим делом, человек.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень