101684
 

Подаруй майстер-клас в гостях у коваля!

Візит у справжню кузню, де належить не тільки познайомитися з усіма особливостями стародавнього ремесла, а й власноруч викувати невеликий виріб з металу. Це може бути лист, наконечник на стрілу, підкова або ніж. Досвідчений коваль проведе захоплюючу екскурсію по своїй майстерні розповість про призначення інструментів, а також допоможе прикрасити пам'ятним написом готове кований виріб. детальніше...

2 люд. до 2 годин Використати до 31.07.2018
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 592 раз
2 людини
до 2 годин
Все необхідне видається
Доступно з 16 років
Використати до 31.07.2018

В гостях у коваля — що це?

Під такою назвою криється захоплююча екскурсія в дивовижний світ вогню і металу. Коваль розповість про особливості своєї справи, познайомить з інструментами і наочно продемонструє весь процес створення кованих виробів. Просто прекрасна можливість з головою зануритися в історію стародавнього ремесла і викувати на пам'ять цікавий сувенір.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться в стінах ковальської майстерні Equilibrium. Тут їх зустріне майстер, який проведе екскурсію по майстерні, продемонструє ковальські інструменти і розповість про премудрості стародавнього мистецтва. Попередньо ознайомивши з основами техніки безпеки, коваль продемонструє, як за допомогою вогню і молота зі звичайного шматка металу народжується шедевр. Щасливчики зможуть взяти участь у процесі обробки металу та спільними зусиллями створити кований виріб.

Доторкнутися до давнього ремесла

Надається рідкісний шанс не тільки побувати в цій кузні, але і особисто приміряти на себе образ Вакули. Для цього кожному гостю видадуть спеціальний фартух і необхідні інструменти. З їх допомогою можна буде створити свій неповторний виріб.

Можливість створити ексклюзивний виріб

На майстер-класі належить самостійно виготовити кований виріб під керівництвом коваля. Можна викувати один із запропонованих виробів на вибір: листочок в якості брелока, накінечник мисливської чи бойової стріли, підкову або ніж.

Пам'ятний напис

За бажанням, будь-який з готових виробів майстер може прикрасити написом. Наприклад, сувенір прикрасять імена його творців, ініціали або якийсь символ.

Місце проведення враження:

Equilibrium - Ковальська майстерня
вул. Єнакіївська, 8 Показати на мапі

15 відгуків реальних людей

В
В'ячеслав
23 січня 2018
Отримав ось такий подарунок від сина. Раніше й сам дарив друзям враження від BODO. Спочатку думав поміняти візит до коваля на що-небудь інше, але потім все ж таки вирішив спробувати, бо сам собі я б таке навряд чи купив. Пішов із товаришем, який на цьому трішки знається. Умови суворі (зима, сніг, не дуже зручно діставатись), але ми були до цього готові. Найбільше сподобались дві речі: 1)...
Отримав ось такий подарунок від сина. Раніше й сам дарив друзям враження від BODO. Спочатку думав поміняти візит до коваля на що-небудь інше, але потім все ж таки вирішив спробувати, бо сам собі я б таке навряд чи купив. Пішов із товаришем, який на цьому трішки знається. Умови суворі (зима, сніг, не дуже зручно діставатись), але ми були до цього готові. Найбільше сподобались дві речі: 1) ставлення ковалів Андрія й Сергія до відвідувачів (справжні фахівці, інтелігентні, доброзичливі) і 2) можливість самому набути першого досвіду роботи із "живим" залізом (начебто не аби що, але мені було цікаво) і отримати результат майже своєї праці (у нашому випадку це була підкова).

A
Aleksandr
17 жовтня 2017
Друзья подарили жене сертификат от Бодо. Как-то мы давно хотели попасть на мастер-класс и сделать что-то своими руками. Такая возможность предоставилась в кузнечной мастерской Equilibrium. Ковали подкову, вышло очень круто! Спасибо ребятам из мастерской и Бодо за яркое впечатление!

D
Dima
11 липня 2017
Что больше всего понравилось? Аутентичная атмосфера кузницы, доброжелательность и профессионализм ребят. Почему выбрали именно это впечатление? Я не выбирал, мне подарили) Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления? Сначала не понял, но после мероприятия был очень рад. Кто подарил подарок? Любимая!

Я
Яна Ловягина
25 квітня 2017
Хотите узнать, как куётся металл и даже попробовать самому постучать молотком по наковальне? В Харькове такая штука есть на Салтовке! Подкову мы делали два часа (ну, потому что мы не умеем и нам помогали), а листочек кузнец сделал за 10 минут при нас, и подарил (так мило). Пацаны молодые, а руки - моща! Правая правда в предплечье немного больше левой ))) Сказал что во время апокалипсиса это...
Хотите узнать, как куётся металл и даже попробовать самому постучать молотком по наковальне? В Харькове такая штука есть на Салтовке! Подкову мы делали два часа (ну, потому что мы не умеем и нам помогали), а листочек кузнец сделал за 10 минут при нас, и подарил (так мило). Пацаны молодые, а руки - моща! Правая правда в предплечье немного больше левой ))) Сказал что во время апокалипсиса это будет самая вкусная часть у него. (Блэк юмор детектид). Хотела сначала подкову носить в сумке и отбиваться от бандитов как кастетом, но потом все таки решили традиционно повесить над дверью. :) Оказывается над камином/очагом/печью она вешается рожками вниз, а над входом - рожками вверх.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень