101684
 

В гостях у коваля

Візит у справжню кузню, де належить не тільки познайомитися з усіма особливостями стародавнього ремесла, а й власноруч викувати невеликий виріб з металу. Це може бути лист, наконечник на стрілу, підкова або ніж. Досвідчений коваль проведе захоплюючу екскурсію по своїй майстерні розповість про призначення інструментів, а також допоможе прикрасити пам'ятним написом готове кований виріб. детальніше...

2 люд. до 2 годин Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
2 людини
до 2 годин
Все необхідне видається
Доступно з 16 років
Використати до 31.12.2018

В гостях у коваля — що це?

Під такою назвою криється захоплююча екскурсія в дивовижний світ вогню і металу. Коваль розповість про особливості своєї справи, познайомить з інструментами і наочно продемонструє весь процес створення кованих виробів. Просто прекрасна можливість з головою зануритися в історію стародавнього ремесла і викувати на пам'ять цікавий сувенір.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться в стінах ковальської майстерні Equilibrium. Тут їх зустріне майстер, який проведе екскурсію по майстерні, продемонструє ковальські інструменти і розповість про премудрості стародавнього мистецтва. Попередньо ознайомивши з основами техніки безпеки, коваль продемонструє, як за допомогою вогню і молота зі звичайного шматка металу народжується шедевр. Щасливчики зможуть взяти участь у процесі обробки металу та спільними зусиллями створити кований виріб.

Доторкнутися до давнього ремесла

Надається рідкісний шанс не тільки побувати в цій кузні, але і особисто приміряти на себе образ Вакули. Для цього кожному гостю видадуть спеціальний фартух і необхідні інструменти. З їх допомогою можна буде створити свій неповторний виріб.

Можливість створити ексклюзивний виріб

На майстер-класі належить самостійно виготовити кований виріб під керівництвом коваля. Можна викувати один із запропонованих виробів на вибір: листочок в якості брелока, накінечник мисливської чи бойової стріли, підкову або ніж.

Пам'ятний напис

За бажанням, будь-який з готових виробів майстер може прикрасити написом. Наприклад, сувенір прикрасять імена його творців, ініціали або якийсь символ.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Equilibrium - Ковальська майстерня
вул. Єнакіївська, 8 Показати на мапі

20 відгуків

П
Павел
14 травня 2018
Хорошие ребята кузнецы, приятно было с ними

И
Иван
16 квітня 2018
Лучший мастер-класс среди всех, которые я проходил! Спасибо большое кузнецам за отлично проведенное время!

10 квітня 2018
Потрясающе! Ребята супер, мастер-класс провели на 5! Отдельный плюс за чувство юмора;)

2 квітня 2018
Впечатление супер. Выковал себе нож. Кузнец научил ковать, рассказал много нового и интересного о ковке и истории. Рекомендую

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень