Подаруйте вечір в караоке для компанії!

подарували вже 14 рази
1500 грн 4 люд. не обмежено
4 людини
не обмежено
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Попередньо для друзів зарезервують столик. Компанія зможе виконати улюблені композиції — в аудіотеці є понад 50 тисяч треків відомих артистів та колективів. У компанії буде сертифікат на суму 1500 грн — його можна використовувати для замовлення як страв, так і пісень.

Чому ми вибрали ресторан-караоке Fa Sol

Місце для виступів обладнано акустичною системою Electro-Voice. Якість звучання контролює звукорежисер. Ресторан розташований у парку Горького. Дістатися сюди можна як на метро, ​​так і на машині — поруч є велика парковка. Максимальна кількість гостей — 8 осіб.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Инга
31 липня 2018
Очень крутое заведение) нам с друзьями все понравилось: еда вкусная (особенно мясо крутое), персонал хороший. Напелись так, что душу надолго отвели)
Карина
27 червня 2018
Отличное заведение. Очень хороший персонал, еда вкусная, треков очень много - я люблю рок-музыку, а мои приятели больше по "Время и стекло" и прочим артистам. В итоге довольны были все) напелись, напились, наелись, оторвались) душевная атмосфера

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.