Подаруйте навчання вейкбордингу на канатці для двох!

подарували вже 22 рази
2 людини
30 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 15 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається
Літнє враження

Як відбувається враження

Новачки покатаються на вейкборді — дошці, яка рухається вздовж канатної дороги. Щоб не втрачати рівновагу, необхідно триматися за спеціальне руків'я. Спочатку інструктор на суші розповість про управління бордом: навчить тримати стійку та правильно повертати. Потім друзі зможуть разом або по черзі покататися уздовж канатної траси.

Чому ми вибрали школу X-country

Вейкпарк знаходиться на озері Квітуче та працює з 2013 року. У X-country є дві траси з трамплінами для виконання різних трюків. Перед катанням клієнтам видадуть усе необхідне екіпірування.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

8 відгуків

Ольга
27 червня 2018
Очень люблю всякие экстремальные активности, и вейкбординг стал просто отличным подарком. После водных лыж было уже несложно держать равновесие, так что мы с подругой шикарно провели время. Конечно, на трамплины не поднимались, но думаю, все еще впереди)
Александр
25 серпня 2016
https://www.facebook.com/100000042804666
Супер очень понравился вэйк, очень хорошие ребята, фаныты своего дела! Всегда хотел попробовать этот вид спорта, после краткого инструктажа с лёгкостью всё получилось. Отличный подарок для друзей!
Марина
3 серпня 2015
https://www.facebook.com/100001072606248
Если честно, то не ожидала, что уже за первые 10 минут освоюсь как кататься и практически не падать, спасибо инструкторам за детальное описание техники катания. Всплеск адреналина и отличного настроения! Точно приду сюда еще!
Кирилл
30 липня 2015
Впечатление "вейкбординг на канатке" получил в подарок от жены на юбилей. Активировал и почти сразу же пошел. Все понравилось)) Получил удовольствие на 100%.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.