Подаруйте навчання вейкбордингу на канатці!

подарували вже 751 рази
1 людина
30 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 15 років
Використати до 30.11.2019
Все необхідне видається
Літнє враження

Як відбувається враження

Спортсмен вирушить до водойми. Тренер проведе короткий інструктаж і розповість, як правильно тримати руки та балансувати під час катання. Потім учневі видадуть необхідне спорядження. Новачок буде кататися на дошці, тримаючись за трос, протягнутий на висоті 10 м. Він зможе випробувати вейкборд на швидкість і виконати кілька нескладних трюків.

Чому ми вибрали школу X-country

Спробувати вейкбординг можна на озері Квітуче. Школа працює вже 5 років. Для катання використовують якісне спорядження та обладнання. В X-country працюють професійні інструктори.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

8 відгуків

Ольга
27 червня 2018
Очень люблю всякие экстремальные активности, и вейкбординг стал просто отличным подарком. После водных лыж было уже несложно держать равновесие, так что мы с подругой шикарно провели время. Конечно, на трамплины не поднимались, но думаю, все еще впереди)
Александр
25 серпня 2016
https://www.facebook.com/100000042804666
Супер очень понравился вэйк, очень хорошие ребята, фаныты своего дела! Всегда хотел попробовать этот вид спорта, после краткого инструктажа с лёгкостью всё получилось. Отличный подарок для друзей!
Марина
3 серпня 2015
https://www.facebook.com/100001072606248
Если честно, то не ожидала, что уже за первые 10 минут освоюсь как кататься и практически не падать, спасибо инструкторам за детальное описание техники катания. Всплеск адреналина и отличного настроения! Точно приду сюда еще!
Кирилл
30 липня 2015
Впечатление "вейкбординг на канатке" получил в подарок от жены на юбилей. Активировал и почти сразу же пошел. Все понравилось)) Получил удовольствие на 100%.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.