41202
 

Подаруй проходження мотузкового парку для компанії!

Екстремальна пригода в компанії 3-х близьких людей. Це можливість відвідати мотузкові атракціони з безліччю підвісних перешкод: тарзанки, містки, сходи тощо. На вибір пропонується одна з 3-х трас різного рівня складності: дитяча (до 3 м), середня (3-6 м) або висока (10 м). Буде надана надійна страховка з 2-ма карабінами. детальніше...

4 люд. 1 траса Використати до 31.12.2018
400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 117 раз
4 людини
1 траса
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: більше 100 см
Доступно з 4 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2018

Мотузковий парк для компанії — що це?

Захоплююча пригода для компанії з 4-х чоловік у мотузковому парку. Це комплекс підвісних канатних доріг, трамплінів і захоплюючих перешкод, розташованих в декількох метрах від землі. На вибір пропонується один з 3-х маршрутів різної складності: дитячий, середній і високий. Це можливість не тільки насолодитися активним відпочинком, але і провести час разом з найближчими людьми.

Як все відбувається?

Щасливчики побувають на території найбільшого мотузкового парку України — S-PARK. Тут їх зустріне досвідчений інструктор: він розповість правила безпеки, підбере надійну страховку і навчить переміщатися з карабіном. Профі продемонструє, які маршрути є на території парку, пояснить техніку їх проходження. Після інструктажу Щасливчики будуть готові підкорювати безліч підвісних перешкод.

Складність траси на вибір

На території мотузкового парку розташувалося одразу 3 маршрути різного рівня складності:

  • дитячий — висотою 0,5-3 м і довжиною 60 м
  • середній — заввишки 3-6 м і довжиною 111 м
  • високий — висотою близько 10 м і довжиною 280 м

Різноманітні мотузкові перешкоди

На шляху будуть зустрічатися всілякі мотузкові перешкоди! Це і тарзанки, і повітряні гойдалки, і піратські містки, і сходи, і навіть швидкісні спуски з тролеїв. Таке різноманіття гарантує динамічність маршруту і море незабутніх вражень.

Надійна страховка видається

Інструктор підбере надійну страховку, якій позаздрять навіть досвідчені альпіністи. На страхувальних поясах буде прикріплено по 2 карабіна та спеціальний ролик, що забезпечить зручне і безпечне пересування.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
S-Park - Мотузковий парк
м.Московский проспект, ул.Плехановская, 134 Показати на мапі

47 відгуків

И
Иван
24 січня 2018
Ребята молодцы! Всё рассказали-показали, запустили, сняли :) и чаем угостили))) Вперед на покорение вершин!

20 вересня 2017
Все отлично) очень понравилось)))

Т
Татьяна
18 вересня 2017
Нам очень понравилось. Инструктаж был полным, снаряжение хорошее. Не задумываясь выбрали "красный уровень" и не пожалели, хотя некоторые препятствия заставили изрядно потрудится. После прохождения трассы осталось море хороших впечатлений. Всем советую попробовать!!!

12 вересня 2017
Это был подарок на День Рождение от кумы. Как-то у нас теперь это вошло в традицию, дарить друг другу впечетления. Что может быть прекраснее чем активный отдых в кругу семьи. Всем очень понравилось, незабываемый день. Было круто! Всем рекомендую веревочный парк) Спасибо что Вы дарите людям не только мегаэмоции, но и приятное общение и качество обслуживания. Теперь я Ваш постоянный клиент!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень