41202
 

Подаруй проходження мотузкового парку для компанії!

Екстремальна пригода в компанії 3-х близьких людей. Це можливість відвідати мотузкові атракціони з безліччю підвісних перешкод: тарзанок, містків, сходів тощо. На вибір пропонується проходження однієї з 5-х трас протяжністю від 35 до 255 м з урахуванням тролея. Вони розташовані на висоті від 0,5 до 10 м. Буде надана надійна страховка з 2-ма карабінами. детальніше...

4 люд. по 1 маршруту Використати до 31.03.2019
500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 178 раз
4 людини
по 1 маршруту
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Не рекомендується вагітним
Доступно з 2 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Мотузковий парк для компанії — що це?

Захоплююча пригода для компанії з 4-х чоловік у мотузковому парку. Це комплекс підвісних канатних доріг, трамплінів і захоплюючих перешкод, розташованих в декількох метрах від землі. На вибір пропонується один з 3-х маршрутів різної складності: дитячий, середній і високий. Це можливість не тільки насолодитися активним відпочинком, але і провести час разом з найближчими людьми.

Як все відбувається?

Щасливчики побувають на території найбільшого мотузкового парку України — S-PARK. Тут їх зустріне досвідчений інструктор: він розповість правила безпеки, підбере надійну страховку і навчить переміщатися з карабіном. Профі продемонструє, які маршрути є на території парку, пояснить техніку їх проходження. Після інструктажу Щасливчики будуть готові підкорювати безліч підвісних перешкод.

Складність траси на вибір

На території мотузкового парку розташовано 5 маршрутів з тролеями різного рівня складності:

  • дитячий — для дітей від 2-х років, висота траси може коливатися від 0,5 до 1 м. Маршрут складається з 5 етапів і тролея в кінці, а його довжина — 35 м.
  • середній (помаранчевий) рівень — для відвідувачів зростом від 120 см. Це комплекс трас на висоті від 1,5 до 2 м. Маршрут складається з 10 етапів і тролея в кінці, а його довжина — 80,5 м.
  • середній (жовтий) рівень — для відвідувачів зростом від 130 см. Комплекс трас розташований на висоті від 2 до 2,5 м. Маршрут складається з 8 етапів і тролея в кінці, а його довжина — 83,5 м.
  • середній (зелений) рівень — для відвідувачів зростом від 140 см. Комплекс трас знаходиться на висоті від 4 до 6 м. Маршрут складається з 9 етапів. Його довжина — 161 м. В кінці траси є тролей завдовжки 50 м.
  • високий (червоний) рівень — для відвідувачів зростом від 160 см. Доступний з 16 років. Складна та цікава траса для найсміливіших, її висота місцями досягає 10 метрів. Маршрут складається з 13 етапів, а також драбини. В кінці чекає 70-метровий тролейний спуск. Довжина траси — 255 м.

Різноманітні мотузкові перешкоди

На шляху будуть зустрічатися всілякі мотузкові перешкоди! Це і тарзанки, і повітряні гойдалки, і піратські містки, і сходи, і навіть швидкісні спуски з тролеїв. Таке різноманіття гарантує динамічність маршруту і море незабутніх вражень.

Надійна страховка видається

Інструктор підбере надійну страховку, якій позаздрять навіть досвідчені альпіністи. На страхувальних поясах буде прикріплено по 2 карабіна та спеціальний ролик, що забезпечить зручне і безпечне пересування.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
S-Park - Мотузковий парк
м.Московский проспект, ул.Плехановская, 134 Показати на мапі

49 відгуків

Д
Дарья
8 жовтня 2018
Заказали для деток 5-7 лет. Дети были в восторге, всем очень понравилось, трассы интересные, есть моменты и сложноватые, но все детки справились, инструктаж был доходчивый, понятно для деток даже такого возраста. Отличный вариант для проведения активного дня рождения! Надо брать перчатки, или можно приобрести на месте))))

А
Анастасия
9 липня 2018
все очень понравилось. этот подарок стоит выбирать и смело дарить друзьям. масса адреналина, эмоций ещё больше. ну и испытание на координацию, силу рук и растяжку

И
Иван
24 січня 2018
Ребята молодцы! Всё рассказали-показали, запустили, сняли :) и чаем угостили))) Вперед на покорение вершин!

20 вересня 2017
Все отлично) очень понравилось)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень