41201
 

Подаруй проходження мотузкового парку для двох!

Захоплююча пригода в мотузковому парку, де різноманітні атракціони гарантують неймовірний драйв. Серед них — трампліни, спуски, мотузкові сходи і перепони, підвішені на висоті. На вибір пропонується 3 рівня складності. Для проходження можна вибрати будь-який з них. Перед подоланням «повітряних» трас гостям парку видадуть сучасну страхувальну систему. Всі маршрути прокладені на висоті від 3 до 10 метрів над землею, є окрема траса для дітей. детальніше...

2 люд. 1 траса Використати до 28.02.2019
250 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 2 058 раз
2 людини
1 траса
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Не рекомендується вагітним
Доступно з 2 років
Можна привести глядачів
Використати до 28.02.2019

Мотузковий парк — що це?

Мотузковий парк — це комплекс канатних доріг, трамплінів і перешкод, підвішених і натягнутих між деревами. Щасливчики зможуть вибрати одну трасу з трьох. Вони прокладені на рівні від 3 до 10 метрів над землею, окремо обладнана низька дитяча траса. 

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають S-PARK — найбільший мотузковий атракціон на деревах на території України. Він розташований в центральному парку культури і відпочинку імені Артема. На місці Щасливчиків зустріне досвідчений інструктор, який пояснить правила безпеки і підбере надійну страховку. Потім він розповість, які маршрути представлені на території парку, і яка складність їх проходження. Щасливчики підкорять смугу перешкод, обрану виходячи з їхнього рівня підготовки.

Сучасні траси на вибір

Відвідавши мотузковий парк, можна самостійно вибрати трасу для проходження. На вибір представлені маршрути різної складності:

  • дитячий — для дітей від 2-х років, висота траси може коливатися від 0,5 до 1 м. Маршрут складається з 5 етапів і тролея в кінці, а його довжина — 35 м.
  • середній (помаранчевий) рівень — для відвідувачів зростом від 120 см. Це комплекс трас на висоті від 1,5 до 2 м. Маршрут складається з 10 етапів і тролея в кінці, а його довжина — 80,5 м.
  • середній (жовтий) рівень — для відвідувачів зростом від 130 см. Комплекс трас розташований на висоті від 2 до 2,5 м. Маршрут складається з 8 етапів і тролея в кінці, а його довжина — 83,5 м.
  • середній (зелений) рівень — для відвідувачів зростом від 140 см. Комплекс трас знаходиться на висоті від 4 до 6 м. Маршрут складається з 9 етапів. Його довжина — 161 м. В кінці траси є тролей завдовжки 50 м.
  • високий (червоний) рівень — для відвідувачів зростом від 160 см. Доступний з 16 років. Складна та цікава траса для найсміливіших, її висота місцями досягає 10 метрів. Маршрут складається з 13 етапів, а також драбини. В кінці чекає 70-метровий тролейний спуск. Довжина траси — 255 м.

Тролейний спуск

Найсміливіших Щасливчиків, які вирішили підкорити червону трасу, в кінці очікує бонус у вигляді троллею. Спуск довжиною 70 метрів подарує незабутні враження. 

Вся необхідна екіпіровка видається

Досвідчений інструктор підбере систему страховки, яка забезпечить зручне і надійне пересування. Переходити з етапу на етап буде легко.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
S-Park - Мотузковий парк
м.Московский проспект, ул.Плехановская, 134 Показати на мапі

48 відгуків

А
Анастасия
9 липня 2018
все очень понравилось. этот подарок стоит выбирать и смело дарить друзьям. масса адреналина, эмоций ещё больше. ну и испытание на координацию, силу рук и растяжку

И
Иван
24 січня 2018
Ребята молодцы! Всё рассказали-показали, запустили, сняли :) и чаем угостили))) Вперед на покорение вершин!

20 вересня 2017
Все отлично) очень понравилось)))

Т
Татьяна
18 вересня 2017
Нам очень понравилось. Инструктаж был полным, снаряжение хорошее. Не задумываясь выбрали "красный уровень" и не пожалели, хотя некоторые препятствия заставили изрядно потрудится. После прохождения трассы осталось море хороших впечатлений. Всем советую попробовать!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень