41201
 

Подаруй проходження мотузкового парку для двох!

Захоплююча пригода в мотузковому парку, де різноманітні атракціони гарантують неймовірний драйв. Серед них — трампліни, спуски, мотузкові сходи і перепони, підвішені на висоті. На вибір пропонується 3 рівня складності. Для проходження можна вибрати будь-який з них. Перед подоланням «повітряних» трас гостям парку видадуть сучасну страхувальну систему. Всі маршрути прокладені на висоті від 3 до 10 метрів над землею, є окрема траса для дітей. детальніше...

2 люд. 1 траса Використати до 30.11.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 888 раз
2 людини
1 траса
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: більше 100 см
Доступно з 4 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Мотузковий парк — що це?

Мотузковий парк — це комплекс канатних доріг, трамплінів і перешкод, підвішених і натягнутих між деревами. Щасливчики зможуть вибрати одну трасу з трьох. Вони прокладені на рівні від 3 до 10 метрів над землею, окремо обладнана низька дитяча траса. 

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають S-PARK — найбільший мотузковий атракціон на деревах на території України. Він розташований в центральному парку культури і відпочинку імені Артема. На місці Щасливчиків зустріне досвідчений інструктор, який пояснить правила безпеки і підбере надійну страховку. Потім він розповість, які маршрути представлені на території парку, і яка складність їх проходження. Щасливчики підкорять смугу перешкод, обрану виходячи з їхнього рівня підготовки.

Сучасні траси на вибір

Відвідавши мотузковий парк, можна самостійно вибрати трасу для проходження. На вибір надано 3 рівня складності :

  • дитячий — для дітей від 4-х до 14-ти років, висота траси може коливатися від 0,5 до 3 метрів, а загальна протяжність — 60 метрів
  • середній (зелений) рівень — комплекс трас на висоті від 3-х до 6-ти метрів. В кінці траси є тролей довжиною 40 метрів
  • високий (червоний) рівень — складна і захоплююча траса для найсміливіших, її висота місцями досягає 10-ти метрів, а в кінці чекає 70-метровий тролейний спуск

Тролейний спуск

Найсміливіших Щасливчиків, які вирішили підкорити червону трасу, в кінці очікує бонус у вигляді троллею. Спуск довжиною 70 метрів подарує незабутні враження. 

Вся необхідна екіпіровка видається

Досвідчений інструктор підбере систему страховки, яка забезпечить зручне і надійне пересування. Переходити з етапу на етап буде легко.

Місце проведення враження:

S-Park - Мотузковий парк
м.Московский проспект, ул.Плехановская, 134 Показати на мапі

47 відгуків реальних людей

И
Иван
24 січня 2018
Ребята молодцы! Всё рассказали-показали, запустили, сняли :) и чаем угостили))) Вперед на покорение вершин!

20 вересня 2017
Все отлично) очень понравилось)))

Т
Татьяна
18 вересня 2017
Нам очень понравилось. Инструктаж был полным, снаряжение хорошее. Не задумываясь выбрали "красный уровень" и не пожалели, хотя некоторые препятствия заставили изрядно потрудится. После прохождения трассы осталось море хороших впечатлений. Всем советую попробовать!!!

12 вересня 2017
Это был подарок на День Рождение от кумы. Как-то у нас теперь это вошло в традицию, дарить друг другу впечетления. Что может быть прекраснее чем активный отдых в кругу семьи. Всем очень понравилось, незабываемый день. Было круто! Всем рекомендую веревочный парк) Спасибо что Вы дарите людям не только мегаэмоции, но и приятное общение и качество обслуживания. Теперь я Ваш постоянный клиент!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень