Подаруйте майстер-клас повітряної гімнастики на полотнах!

подарували вже 167 рази
300 грн 1 люд. 60 хв.
1 людина
60 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

На індивідуальному уроці викладач складе програму тренування в залежності від віку і навичок учня. Заняття розпочнеться з розминки. Після цього інструктор покаже елементи на полотнах, які належить вивчити. Новачок навчиться виконувати базові підйоми і обмотки.

Чому ми вибрали школу танців «Алмея»

Школа знаходиться в центрі міста в 5 хвилинах ходьби від станцій метро «Історичний музей» і «Площа Конституції». У залах є дзеркала висотою 4 метри, хореографічні станки, а також додатковий спортивний інвентар: мати, килимки, гантелі. Після тренування учні можуть прийняти душ і скористатися феном. Перед кожним заняттям проводиться прибирання приміщення.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Дарья
27 червня 2018
Занятие очень понравилось! В жизни пробовала разные виды тренировок, но воздушная гимнастика - любовь! Это не только эффективно, но невероятно увлекательно. Чувствуешь себя какой-то супер-девушкой прям) Тренер - очень приятная, позитивная. Поддерживала и морально, и физически. Рекомендую! Спасибо, Бодо!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.