101037

Живопис для двох

Спільне малювання олією під керівництвом талановитого художника! Кожен створить власну картину — сюжет і тему для шедевра можна вибрати на свій розсуд. Всі матеріали для творчості — олівці, фарби і спеціальний ґрунтований картон гостям видадуть на місці. Майстер підкаже, як побудувати композицію картин, розкриє принципи поєднання кольорів і відтінків, пояснить техніку виконання. Готові роботи розміром 20х30 см залишаться на пам'ять, їх можна забрати відразу після висихання! детальніше...

2 люд. 3 години Використати до 31.07.2018
Неактивне враження
2 людини
3 години
Доступно з 5 років
Використати до 31.07.2018

Живопис для двох — що це?

Сеанс надихаючої творчості для двох! Кожен із закоханих зможе створити свою картину олією, втілюючи задумки на ґрунтованому картоні. Талановитий художник підкаже, як правильно створити ескіз, витримати форми, поєднувати кольори. Йому можна буде поставити будь-які запитання — від того, як правильно зробити мазок, до того, як виправити нерівну лінію. Забрати намальовані картини можна вже через 7 днів — тиждень знадобиться, щоб фарба встигла висохнути.

Як все відбувається?

Щасливчики побувають у стінах творчої студії «Варіант», де їх зустріне досвідчений майстер. Він уточнить у своїх гостей рівень знань і навичок та запропонує їм створити бажані натюрморти або пейзажі з картинки або фотографії. Щасливчикам видадуть все необхідне: 2 аркуша ґрунтованого картону, пензлі, фарби, олівці. Художник розкаже про особливості роботи з олійними фарбами та допоможе освоїти базові техніки малювання.

Арт-урок для двох — практика прийомів живопису

Створенню красивих картин передує знайомство з основними техніками малювання. Гості творчої студії можуть розраховувати на повноцінний вступний «інструктаж» від професійного художника. Він навчить:

  • створювати композицію малюнка
  • принципам поєднання кольорів і відтінків
  • техніці виконання мазків

2 картини, написані олією

Після захоплюючого уроку живопису у гостей студії на руках виявиться не одна, а відразу 2 картини! Намалювати їх належить олією, такі роботи відрізняються довговічністю. Теми та сюжет для картин належить вибрати самостійно. Варто врахувати, що новачкам буде простіше відтворювати натюрморт чи пейзаж.

Все необхідне видається

Художник видасть все необхідне для малювання: олівці, фарби та 2 аркуша ґрунтованого картону 20х30 см. А значить, достатньо просто прийти і насолодитися майстер-класом! На згадку про нього у пари залишаться власні шедеври. Вже через тиждень вони зможуть прикрасити інтер'єр їхнього будинку.

Місце проведення враження:

BeArt - Творча студія
м. Проспект Гагаріна, пр-т Гагаріна, 1 Показати на мапі

45 відгуків реальних людей

А
Александра
12 серпня 2017
Добрый день! Хочу поделиться своими эмоциями по поводу впечатления-Мастер-класс по живописи.Это было прекрасно,я под руководством очень приятной и талантливой художницы Анастасии ,нарисовала картину маслом.Спасибо моим подругам за такой подарок,раньше я посещала художественную школу,но из-за нехватки времени перестала ходить туда и постоянно рассказывала,как мечтаю рисовать.Вот так :) Спасибо BODO)))

10 серпня 2017
Сертификат подарил муж на мастер класс по живописи. Рисовала последний раз в школе, классе 7 и гуашью, когда листик альбомный вздувался))) А на мастер-классе я рисовала на холсте и маслом. Я понятия не имела, что это так приятно, интересно, увлекательно и красиво. Конечно, мне помогала девочка художник: рассказывала с чего начать, как смешивать краски. За 2,5 часа у меня получилась шикарная...
Сертификат подарил муж на мастер класс по живописи. Рисовала последний раз в школе, классе 7 и гуашью, когда листик альбомный вздувался))) А на мастер-классе я рисовала на холсте и маслом. Я понятия не имела, что это так приятно, интересно, увлекательно и красиво. Конечно, мне помогала девочка художник: рассказывала с чего начать, как смешивать краски. За 2,5 часа у меня получилась шикарная картина (я так думаю). После этого урока захотелось рисовать. Купила себе картину по номерам - увлекательно, но с уроком живописи не сравнить!!! Хочу еще на такое впечатление. Рекомендую дарить и не бояться, никто не останется равнодушным!

Л
Лилия
6 червня 2017
Спасибо за яркие впечатления! я вообще не умею рисавать, но и у меня вышло вовсе неплохо! очень хороший преподаватель. Единственное, что мне немного не хватало, возможно, музыки. а так все отлично!

К
Кристина
25 травня 2017
Всегда хотелось попробовать себя в роли художника)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень