101037
 

Подаруй майстер-клас живопису для двох!

Захоплююча можливість навчитися мистецтву живопису у професійного художника. Пара друзів вирушить у творчу студію, де отримає все необхідне — від пензликів до полотен з ґрунтованого картону. Малювати вони будуть аквареллю або олійними фарбами. На вибір наставник запропонує створити натюрморт або пейзаж. При бажанні початківці можуть створити як дві окремі, так і одну спільну картину. Тривалість майстер-класу — до 3 годин. детальніше...

2 люд. 3 години Використати до 31.03.2019
2 людини
3 години
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2019

Живопис для двох — що це?

Сеанс творчості в компанії талановитого художника, який познайомить друзів зі світом живопису. Під час індивідуального заняття досвідчений наставник поділиться з учнями своїми знаннями та секретами. Він розповість, як правильно малювати ескіз та поєднувати кольори, та допоможе в написанні власних картин. Всі необхідні інструменти та матеріали видаються у студії. Тривалість майстер-класу — до 3 годин.

Як все відбувається?

Щасливчики вирушать у творчу студію BeArt, де їх зустріне майстер. Дізнавшись про побажання і рівень умінь своїх підопічних, він запропонує їм кілька варіантів для написання — з картинки або фотографії. Майбутні художники вирішать, чим саме вони будуть малювати: олією або аквареллю. Після цього вони перейдуть до створення шедеврів під керівництвом професіонала. На майстер-класі Щасливчикам нададуть усе необхідне для створення картин: листи ґрунтованого картону, пензлики, фарби й олівці. Забрати готове творіння можна відразу або повернутися за ним через тиждень, коли фарби повністю висохнуть.

Спільний шедевр

При бажанні майбутні художники можуть удвох намалювати одну картину. Щасливчики будуть наносити фарби по черзі, створюючи полотно крок за кроком.

Натюрморт або пейзаж

Наставник запропонує своїм учням самостійно вибрати теми та сюжети для картин у залежності від їх навичок. Це може бути пейзаж, натюрморт або інший жанр мистецтва.

Майстер-клас для кожного

Такий досвід написання картини з нуля сподобається і початківцю, і професіоналу. Досвідчений художник познайомить з азами живопису, навчить віртуозно володіти пензлем і поділиться власними секретами нанесення фарб на полотно.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
BeArt - Творча студія
м. Проспект Гагаріна, пр-т Гагаріна, 1 Показати на мапі

47 відгуків

Т
Таня
28 березня 2018
Всегда мечтала оказаться в роли художника и создать хоть что-нибудь прекрасное своими руками, и такая возможность у меня появилась благодаря подарку подруги) Пошли на мастер-класс вместе и обе остались довольны) Решили рисовать отдельно, ведь каждый хотел потом свой рисунок оставить себе) Отдельное спасибо художнику, что не торопился и все подробно объяснял, когда с первого раза мы что-то не...
Всегда мечтала оказаться в роли художника и создать хоть что-нибудь прекрасное своими руками, и такая возможность у меня появилась благодаря подарку подруги) Пошли на мастер-класс вместе и обе остались довольны) Решили рисовать отдельно, ведь каждый хотел потом свой рисунок оставить себе) Отдельное спасибо художнику, что не торопился и все подробно объяснял, когда с первого раза мы что-то не понимали или у нас не получалось) Спасибо ему за терпение, подруге за подарок, а Бодо за такую возможность дарить впечатления!

А
Анна
27 березня 2018
От курса живописи только положительные эмоции остались! Педагог чудесный. Каждое занятие было посвящено новому направлению. Мы рисовали и гуашью, и акварелью, и пастелью. Очень необычно и прикольно было рисовать углем...)) Теперь могу похвастаться собственноручно созданными картинами :)

12 серпня 2017
Добрый день! Хочу поделиться своими эмоциями по поводу впечатления-Мастер-класс по живописи.Это было прекрасно,я под руководством очень приятной и талантливой художницы,нарисовала картину маслом.Спасибо моим подругам за такой подарок,раньше я посещала художественную школу,но из-за нехватки времени перестала ходить туда и постоянно рассказывала,как мечтаю рисовать.Вот так :) Спасибо BODO)))

10 серпня 2017
Сертификат подарил муж на мастер класс по живописи. Рисовала последний раз в школе, классе 7 и гуашью, когда листик альбомный вздувался))) А на мастер-классе я рисовала на холсте и маслом. Я понятия не имела, что это так приятно, интересно, увлекательно и красиво. Конечно, мне помогала девочка художник: рассказывала с чего начать, как смешивать краски. За 2,5 часа у меня получилась шикарная...
Сертификат подарил муж на мастер класс по живописи. Рисовала последний раз в школе, классе 7 и гуашью, когда листик альбомный вздувался))) А на мастер-классе я рисовала на холсте и маслом. Я понятия не имела, что это так приятно, интересно, увлекательно и красиво. Конечно, мне помогала девочка художник: рассказывала с чего начать, как смешивать краски. За 2,5 часа у меня получилась шикарная картина (я так думаю). После этого урока захотелось рисовать. Купила себе картину по номерам - увлекательно, но с уроком живописи не сравнить!!! Хочу еще на такое впечатление. Рекомендую дарить и не бояться, никто не останется равнодушным!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень